• Działalność sklepu zawieszona na okres wakacyjny. Za utrudnienia przepraszamy.

 • !!!!!!! SKLEP NIECZYNNY !!!!!!

Regulamin

 1. Informacje o sklepie

 

Sklep internetowy www.longboard-avenue.pl prowadzony jest przez firmę:

LONGBOARD AVENUE Renata Śpiewak
Ul. Jedności Narodowej 15a
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP: 7711261371
Regon: 590367278

Nr konta: 
Deutsche Bank Polska S.A.

65 1910 1048 2664 2722 5725 0001
 

Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż internetową

 1. Płatności i dostawa

  1. Sklep dokonuje sprzedaży wyłącznie klientom końcowym, do zakupionego towaru załączony jest rachunek (na życzenie klienta sklep może wystawić fakturę w wartościach brutto) wyłącznie na zamówienia dokonane na stronie www.longboard-avenue.pl.

  2. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. błędnie wypełnionych, bez podania numeru telefonu bądź innych wymaganych przez Sklep danych klienta.

  3. Jedyną formą płatności jest przelew elektroniczny bądź zwykły przelew wykonany przez klienta na konto Sklepu. Jeżeli płatność jest dokonywana z konta innej osoby niż zamawiający prosimy o umieszczenie w tytule przelewu numeru zamówienia oraz imienia i nazwiska zamawiającego.

  4. Przelew na konto sklepu należy zrealizować w ciągu trzech dni roboczych, w przeciwnym razie Sklep odstąpi od dalszej realizacji zamówienia (możliwe jest przedłużenie terminu zapłaty, po wcześniejszym ustaleniu tego faktu ze sklepem, drogą telefoniczną bądź mailową)

  5. Przesyłki nadawane będą w firmie kurierskiej DPD tego samego dnia (przy zaksięgowaniu przelewu w godzinach dopołudniowych), bądź najpóźniej dnia następnego od otrzymania pieniędzy.

  6. Koszt przesyłki kurierskiej to 15 zł (niezależnie od wagi i ilości zamówionego towaru) do kwoty zamówienia nie przekraczającej 600 zł. Przy zamówieniu przekraczającym 600 złotych przesyłka jest darmowa. Wyżej opisane koszty przesyłki dotyczą towaru dostępnego w naszym sklepie, natomiast koszt sprowadzenia i wysłania towaru "na zamówienie" wynosi 50 zł  (niezależnie od wagi i ilości zamówionego towaru).

  7. Drobne przedmioty (do wartości 65 zł) Sklep może wysłać na prośbę klienta Pocztą Polską listem poleconym. Cena przesyłki wynosi wówczas 6zł.

 2. Zwroty

  1. Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

  2. Chcąc dokonać zwrotu klient powinien zgłosić ten fakt Sklepowi (telefonicznie - 662548901 bądź drogą mailową – sklep@longboard-avenue.pl ).

  3. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien być czysty i posiadać wszystkie dołączone do niego oryginalnie dodatki typu instrukcje, części wymienne itp.

  4. Koszt odesłania towaru ponosi klient.

  5. Do towaru klient zobowiązany jest dołączyć rachunek.

  6. Pieniądze zwracane będą wyłącznie przelewem na konto klienta.

 3. Wymiany

  1. Klient ma prawo do wymiany towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

  2. Chcąc dokonać wymiany klient powinien poinformować o tym wcześniej sklep (telefonicznie - 662548901 bądź drogą mailową – sklep@longboard-avenue.pl).

  3. Towar zwracany w celu wymiany nie powinien nosić śladów użytkowania, powinien być czysty i posiadać wszystkie dołączone do niego oryginalnie części i inne dodatki.

  4. Koszt odesłania towaru ponosi klient, chyba że wymiana towaru następuje z winy sklepu. Wówczas koszt przesyłki zostanie zwrócony klientowi na wskazane przez niego konto.

  5. Do towaru musi być dołączony rachunek.

  6. W przypadku różnic w cenie klient zobowiązany jest dopłacić różnicę w cenie. Gdy rzecz wymieniana jest tańsza, sklep zwróci różnicę w cenie klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy.

 4. Reklamacje

  1. W przypadku gdy opakowanie będzie nosić ślady uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności kuriera otworzyć, sprawdzić zawartość i przyjąć przesyłkę, jeśli jest nienaruszona, bądź też spisać protokół szkody, nie przyjmować towaru oraz niezwłocznie powiadomić o tym fakcie nasz sklep (art. 545 § 2 Kodeksu cywilnego). W celu uniknięcia problemów, radzimy otwierać przy kurierze każdą, nawet nienaruszoną przesyłkę, gdyż towar może zostać uszkodzony wewnątrz poprzez niepoprawne obchodzenie się z przesyłką w drodze do klienta. Towar uszkodzony, nie zgłoszony od razu do kuriera i naszego Sklepu nie będzie podlegał zwrotowi, wymianie bądź reklamacji.

  2. Towar objęty jest gwarancją producenta bądź dystrybutora. W przypadku stwierdzenia wad technicznych należy powiadomić o tym nasz sklep pisząc na sklep@longboard-avenue.pl. Sklep wyśle drogą mailową do klienta formularz reklamacyjny w celu opisania wady i podania swoich danych kontaktowych, który będzie musiał odesłać na maila sklepu. W celu jak najszybszego i najprostszego  rozwiązania sprawy klient poproszony będzie o przesłanie kilku zdjęć wady bądź uszkodzenia, na podstawie których dystrybutor lub producent uwzględni bądź odrzuci reklamację.

  3. Przy uznaniu reklamacji klient zobowiązany będzie do odesłania towaru na adres Sklepu na koszt sklepu.

  4. Uwzględniona reklamacja skutkować będzie wymianą towaru na nowy bądź też zwrotem pieniędzy. Koszt przesyłki nowego towaru pokrywa wówczas Sklep.

  5. Do towaru należy załączyć rachunek.

  6. Reklamacji nie podlegają celowe uszkodzenia bądź wynikające z normalnego zużycia materiałów lub niewłaściwego użytkowania.

 5. Polityka prywatności. Przetwarzanie danych osobowych

  1. Użytkownik zakładający konto w naszym sklepie oświadcza, iż w pełni akceptuje warunki naszego regulaminu.

  2. Użytkownik zakładający konto i składający zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, obecnie i w przyszłości, przez właściciela sklepu (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).

  3. Sklep gwarantuje, iż dane osobowe użytkowników są bezpieczne w naszej bazie danych i będą one wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

  4. Każdy klient ma prawo w każdej chwili do wglądu, edycji bądź usunięcia swoich danych z naszej bazy.

 6. Postanowienia końcowe

  1. Do spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.