• Działalność sklepu zawieszona na okres wakacyjny. Za utrudnienia przepraszamy.

  • !!!!!!! SKLEP NIECZYNNY !!!!!!

Płatności i dostawa


ZASADY I FORMY PŁATNOŚCI:

1. Sklep dokonuje sprzedaży wyłącznie klientom końcowym wyłącznie na zamówienia dokonane na stronie www.longboard-avenue.pl, (nie wydaje faktur VAT, tylko rachunki)

2. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. błędnie wypełnionych, bez podania numeru telefonu bądź innych wymaganych przez Sklep danych klienta.

3. Jedyną forma płatności jest przelew wykonany przez klienta na konto Sklepu, jezeli przelew dokonywany jest z konta innej osoby prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia oraz Imienia i Nazwiska kupującego.

Dane konta: Deutsche Bank Polska S.A.

65 1910 1048 2664 2722 5725 0001

 

5. Przelew na konto sklepu należy zrealizować w ciągu trzech dni roboczych, w przeciwnym razie Sklep odstąpi od dalszej realizacji zamówienia(możliwe jest przedłużenie terminu zapłaty, po wcześniejszym ustaleniu tego faktu ze sklepem, drogą telefoniczną bądź mailową)

DOSTAWA:

1. Przesyłki nadawane będą w firmie kurierskiej najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu pieniędzy.

2. Koszt przesyłki kurierskiej to 15 zł (niezależnie od wagi i ilości zamówionego towaru) do kwoty zamówienia nie przekraczającej 500 zł. Przy zamówieniu przekraczającym 500 złotych przesyłka jest darmowa. Wyżej opisane koszty przesyłki dotyczą towaru dostępnego w naszym sklepie, natomiast koszt sprowadzenia i wysłania towaru "na zamówienie" wynosi 50 zł  (niezależnie od wagi i ilości zamówionego towaru)

3. Drobne przedmioty (do wartości 65 zł) Sklep może wysłać Pocztą Polską listem poleconym. Cena przesyłki wynosi wówczas 6 zł.