• Działalność sklepu zawieszona na okres wakacyjny. Za utrudnienia przepraszamy.

  • !!!!!!! SKLEP NIECZYNNY !!!!!!

O nas

 

    Nasz sklep internetowy to sklep dedykowany wyłącznie longboardom jak i wszelkim niezbędnym akcesoriom.  Mimo iż longboarding w naszym kraju prężnie się rozwija, to nadal dostęp do wielu produktów jest jeszcze mocno ograniczony, dlatego naszym głównym celem jest zwiększenie dostępności do produktów nowych, nieobecnych praktycznie na polskim rynku marek i części niezbędnych do naprawy czy upgrade’owania Waszych desek.

    Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie dotyczące sklepu jak i towaru w nim się znajdującego. Pomogą nam one jak najlepiej prowadzić sklep jak i wybierać produkty najlepiej dopasowane do Waszych potrzeb. Zapraszamy również do udzielania się na naszym facebookowym profilu facebook.com/LongboardAvenue. Znajdziecie na nim newsy dotyczące sprzętu, terminów nowych dostaw i ciekawych promocji.

    Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy mające związek z longboardową społecznością. Chętnie wesprzemy polski rynek longboardowy promując naszych lokalnych, małych producentów. Otwarci jesteśmy również na współpracę przy ciekawych eventach. Propozycje możecie zgłaszać na adres sklep@longboard-avenue.pl bądź telefonicznie 662 548 901.